Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - thegunner

Sayfa: [1]
1
Edip Yüksel in ve 19un ilgimi çekmeye başladığı dönemlerde, Hulki Cevizoğlu nun ceviz kabuğunda Edipi konuk ettiği programların birinde Hulki laf arasında "bir de 7-19 lu bir sistemden bahseden birisi var" diye eklemişti ama konunun üzerine gidilmedi. Ben de 19daki mukemmellikleri gördükten sonra içimden "7 küçük bir sayı ve katlarının denk gelme ihtimali yüksek" diye bir düşünce gecirmistim. Detaylı araştırma yapmamistim.
​​​​​​19 çok kuvvetliydi. 2 ayeti Kur'an dan saymamak çok önemli bir durumdu. Içimden o ayetlerin uydurma olduğunu kabul ettiğim zamanlarim oldu. Ama tam sindirememistim. Hep aklıma "bilmediğin emin olmadığın etraflıca arastirmadigin şeylerin ardına düşme" minvalindeki ayetler geliyordu. Hep de dua ettim bu konuyu benim için netleştir kafamda soru işareti bırakma diye.
Allah'a şükürler olsun ki ikizkod'dan sonra kafamda hiç soru işareti kalmadı. İmran Akdemir'den Allah razı olsun.
Bu 2 ayeti kabul etmeyenler için bu yazımı 114hareketi.org sitesinde paylaştım.

Sadece 19'dan haberdar olduğum o dönemlerde internette bu altın oran yazısına bir yerde rastladım ve çok ilgimi çekince İmran Akdemir'in ikizkod kitabını ve ikizkod.com sitesindeki bütün ispatları okudum.

Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Sayfa: [1]
free counters